Menu:
Polecamy:

O ośrodku

Całoroczny ośrodek wczasowy UNITRA położony jest malowniczo ok. 200 m od Jeziora Solińskiego. Oferujemy 52 miejsca noclegowe w 22 pokojach o standardzie podstawowym, podwyższonym i w apartamentach (łącznie 67 miejsc noclegowych z dostawkami). Nieustannie podwyższamy nasz poziom i standard - teraz już we wszystkich naszych pokojach dostępny jest darmowy bezprzewodowy internet!

Posiadamy własną przystań nad Jeziorem Solińskim z w pełni wyposażonym zapleczem rekreacyjnym do uprawiania sportów wodnych. Nasza przystań to niezwykle atrakcyjne miejsce do plażowania, szczególnie przystosowane dla dzieci. Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy ogród biesiadny z placem zabaw.

Do dyspozycji Gości ośrodka w trakcie pobytu: elegancka klimatyzowana jadalnia z bufetem szwedzkim, nastrojowa kawiarnia z kominkiem, boisko do siatkówki, ogród z placem zabaw, namiotem biesiadnym i miejscem na ognisko i grilla, wielofunkcyjna sala konferencyjna, stół bilardowy, monitorowany parking.

Pokoje

Pokoje Standard

to pokoje 1 i 2-osobowe. Wszystkie pokoje standard są
z łazienkami (prysznic, WC, suszarka do włosów, ręczniki). Wyposażenie pokoju standard: jednoosobowe łóżka, telewizor, telefon, lodówka, bezprzewodowe łącze internetowe.
Duże pokoje standard składają się z osobnej przechodniej sypialni z 2 łóżkami oraz saloniku wypoczynkowego z rozkładaną sofą, która może być wykorzystana jako miejsce noclegowe
(+ łazienka jw.).
Część pokoi ma balkony, w tym balkony z niezwykłym widokiem na jezioro.
Zobacz zdjęcia pokoi standard.
Zobacz cennik

Pokoje Standard Plus

to pokoje o podwyższonym standardzie z węzłem sanitarnym (prysznic, WC, suszarka, ręczniki) i aneksem sypialnym z łóżkiem dwuosobowym, wyposażone w TV-Sat, telefon, lodówkę, częściowo w klimatyzację, łącze internetowe, balkon z widokiem na jezioro; wyróżniają je również oryginalne wnętrza.

Apartamenty

Do dyspozycji oddajemy dwa rodzaje apartamentów:

Apartament mniejszy dwupokojowy z oryginalnym wnętrzem składa się z jednej sypialni z dwoma łóżkami oraz jednego pokoju wypoczynkowego z rozkładaną sofą, na której istnieje możliwość zrobienia dostawki. W apartamencie znajdują się balkon z widokiem na jezioro, klimatyzacja, łącze internetowe, TV-Sat, telefon, lodówka. Dodatkowo łazienki wyposażono w panel jaccuzi (wyposażenie łazienki jw.).

Apartament większy o oryginalnym wystroju składa się z trzech pokoi: 2 sypialni na 4 miejsca noclegowe oraz pokoju wypoczynkowego z rozkładaną sofą na ewentualne dodatkowe miejsce noclegowe. W skład apartamentu wchodzą balkon z widokiem na jezioro, w pełni wyposażona łazienka, klimatyzacja, łącze internetowe, TV-Sat, telefon, lodówka. Dodatkowo łazienki wyposażone są w panel jaccuzi. Zobacz zdjęcia apartamentów.