Menu:
Polecamy:

Przystań Unitra

(5kB)

(5kB)

Nasza przystań to miejsce dostępne dla wszystkich gości wypoczywających w Bieszczadach, szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, dla których stworzyliśmy ciekawą infrastrukturę. Wstęp na teren przystani jest bezpłatny.

(6kB)

Gastronomia

Na przystani znajdują się: punkty gastronomiczne (grill, fast food, lody, gofry), smażalnia pstrąga (szczególnie polecamy), piwo regionalne, sanitariaty, wiata - miejsce dyskotek (w sezonie letnim codziennie organizujemy dyskoteki dla wypoczywających rodzin), stanowiska z grami zręcznościowymi (dart, bokser, bilard i inne).

W okresie wakacyjnym oraz tzw. długie weekendy (majowy i czerwcowy) na przystani oraz w ogrodzie obok ośrodka codziennie serwujemy smaczne zestawy obiadowe w bardzo atrakcyjnej cenie (zupa, danie główne, surówka, kompot) - zawsze świeże i urozmaicone!


Wypożyczalnia sprzętu pływającego

(4kB)

Na przystani funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego - rowerków wodnych, kajaków i łódek wiosłowych.
Nasza keja jest portem dla wielu dużych łodzi - żaglówek, jachtów itd. - na miejscu istnieje możliwość czarterowania i odbywania rejsów po Jeziorze Solińskim (samodzielnie lub ze sternikiem)

Zespół basenów letnich

(4kB)

W sezonie letnim można korzystać ze strzeżonego kąpieliska na kei na Jeziorze Solińskim (wstęp dla Gości zakwaterowanych w naszym ośrodku - bezpłatny; pozostałych Gości obowiązują bilety wstępu).

Na terenie przystani znajdują się ponadto dwa baseny rekreacyjne (głębokość 0,5 m) z atrakcjami wodnymi takimi jak zjeżdżalnia dla dzieci, fontanny i jacuzzi - korzystanie z nich jest bezpłatne dla wszystkich Gości.

Slipowanie i cumowanie łodzi

(4kB)

Umożliwiamy slipowanie jachtów (posiadmy slip oraz wciągarkę mechaniczną) jak również cumowanie łodzi przy kei. Korzystający z kei żeglarze mają do dyspozycji sanitariaty, dostęp do bezprzewodowego internetu, elektryczności, podgląd na keję poprzez internetową kamerę.

Imprezy plenerowe, dyskoteki

(4kB)

Na przystani w okresie letnim organizujemy dyskoteki dla wszystkich gości (codziennie od godz. 20 do 23). Jest to również idealne miejsce imprez integracyjnych dla grup z grillem, muzyką i rejsami po jeziorze.

zobacz więcej>>